Profil firmy

Značka MK-RACING byla založena v roce 1999 a v roce 2019 tak úspěšně oslavila 20. výročí od svého založení. V současné době se naše firma řadí mezi přední distributory značkových dílů, vybavení a pneumatik pro motorsport v ČR, SR a Polsku a rovněž úpravce sportovních a závodních vozů. Díky stabilní pozici na trhu jsme již několik let výhradními distributory závodních pneumatik HANKOOK a oficiálními importéry mnoha předních světových výrobců, jako je např. STILO, QUAIFE, GOODRIDGE a další. Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi s vozy Peugeot a Citroën, Fiat/Alfa/Lancia, Ford RS/ST, Honda Type-R, Nissan, Opel, Renault, koncern VAG a především vozy Subaru STI, Mitsubishi EVO, BMW a Porsche. Za více než 20 let působení na trhu máme zkušenosti i s potřebami jezdců startujících se špičkovými továrními speciály WRC, S2000 a podobně, ale i s okruhovými a formulovými vozy. Již několik let se specializujeme i na tzv. Lightweight vozy Caterham, Lotus, Kaipan, Donkerwoort apod. a také historické zahraniční vozy typu Ford Escort Mk1/Mk2, Opel Kadett C, Opel Manta, Jaguar, Rover MG, Porsche 911 a další.

Snažíme se nabídnout všem zájemcům o motorsport podporu při úpravě automobilů a dodat potřebné kvalitní značkové díly a příslušenství, ať už se jedná o performance tuning, závodní úpravy splňující předpisy FIA, stavby speciálů či extrémní úpravy vozů pro maximální individualisty. Abychom docílili dokonalého výsledku, dodáváme pouze špičkové výrobky a technologie, nicméně dbáme na to, aby byl dodržen optimální poměr cena/výkon. Každému jsme připraveni nabídnout vhodné díly tak, aby vyhověly jeho požadavkům i finančním možnostem.

Jako oficiální zástupci mnoha světových výrobců nabízíme dobré cenové podmínky a velkoobchodní prodej prostřednictvím sítě smluvních prodejců v ČR, SR a Polsku. Tam, kde by nestačil pro konkrétní úpravu sortiment našich hlavních dodavatelů, jsme připraveni pro zákazníka vyhledat požadované díly i mezi ostatními světovými výrobci a vybrané díly případně individuálně dovézt. Naší hlavní snahou je, aby od nás zákazník nikdy neodcházel s nepořízenou. Mimo běžná prodejní místa najdete náš pojízdný obchod na vybraných závodech okruhového seriálu Carbonia Cup a všech oficiálních závodech rally v ČR a SR, kde kromě prodeje dílů a vybavení zajišťujeme i kompletní pneuservis a poradenství.