Doprava

Zboží standardně zasíláme až ve chvíli, kdy jsou naskladněny všechny položky objednávky. Přejete-li si zásilku rozdělit a obdržet tak část zboží dříve, uveďte to prosím do poznámky v objednávce.

Faktura v tištěné formě není standardní součástí zásilky a bude Vám zaslána elektronickou formou ve formátu PDF. Vyžadujete-li zaslat fakturu v zásilce, uveďte to prosím do poznámky v objednávce.

Pro zásilky po ČR používáme standardně kurýrní službu DPD a PPL. DPD i PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny cca 8:00-18:00. Přesnou hodinu doručení bohužel nelze předem určit. Pokud vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou by vám řidič měl předem oznámit předpokládaný termín doručení.

Elektronický obchod je automaticky nastaven, aby určil správnou cenu přepravy odpovídající váze a rozměrům zásilky. Pokud budete mít ohledně stanovení ceny přepravného pochybnosti, neváhejte nás prosím kontaktovat.

V případě, že požadujete z jakéhokoli důvodu jiný způsob přepravy, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky a uveďte přesné požadavky. S ohledem na naši snahu maximálně optimalizovat cenu přepravného je pravděpodobné, že jiné varianty zaslání budou dražší, než níže uvedené standardní doručení kurýrem DPD a PPL.

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky telefonicky nebo e-mailem, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal, který se stává předmětem důkazního řízení.

Ceny poštovného podle váhy zásilky, platné pro zásilky po ČR:
0 až 5 Kg   … 159,- Kč
5 až 30 Kg  … 179,- Kč
30 až 50 Kg … 199,- Kč
50 až 60 Kg … 299,- Kč
60 až 90 Kg … 399,- Kč
Přeprava pneumatik … 289,- Kč /1-2ks

Pro zásilky na Slovensko používáme kombinaci služeb PPL a DPD tak, aby byla v dané váhové kategorii vždy nejvýhodnější cena pro zákazníka. Způsob, termín a kvalita doručování je u obou přepravních firem velmi podobná, viz podmínky PPL uvedené výše.

Ceny poštovného podle váhy zásilky, platné pro zásilky na Slovensko:
0 až 3 Kg   … 299,- Kč
3 až 30 Kg  … 379,- Kč
30 až 50 Kg … 499,- Kč
50 až 60 Kg … 699,- Kč
60 až 90 Kg … 999,- Kč
Přeprava pneumatik … 479,- Kč /1-2ks

For shipments to other european destinations we use the DPD delivery company. Their services have proven to be very reliable, with parcels being trackable on-line and usual delivery times being 2-4 days. We only despatch parcels to foreign destinations once full payment has been received on our account (100% prepayment).

Shipping charges according to weight, valid for Germany, Poland, Austria and Hungary:
0 – 3 Kg   …  329,- CZK
3 – 20 Kg  …  489,- CZK
20 – 30 Kg …  699,- CZK
Transport of tyres … 799,- CZK / 1-2pcs

Shipping charges according to weight, valid for Belgium, Estonia, France, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands and Great Britain:
0 – 3 Kg   …  549,- CZK
3 – 20 Kg  …  779,- CZK
20 – 30 Kg …  999,- CZK