Doprava

Zboží standardně zasíláme až ve chvíli, kdy jsou naskladněny všechny položky objednávky. Přejete-li si zásilku rozdělit a obdržet tak část zboží dříve, uveďte to prosím do poznámky v objednávce.

Faktura v tištěné formě není standardní součástí zásilky a bude Vám zaslána elektronickou formou ve formátu PDF. Vyžadujete-li zaslat fakturu v zásilce, uveďte to prosím do poznámky v objednávce.

Pro zásilky po ČR používáme standardně kurýrní službu DPD. DPD rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny cca 8:00-18:00. Přesnou hodinu doručení bohužel nelze předem určit. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou by vám řidič měl předem oznámit předpokládaný termín doručení.

Elektronický obchod je automaticky nastaven, aby určil správnou cenu přepravy odpovídající váze a rozměrům zásilky. Pokud budete mít ohledně stanovení ceny přepravného pochybnosti, neváhejte nás prosím kontaktovat.

V případě, že požadujete z jakéhokoli důvodu jiný způsob přepravy, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky a uveďte přesné požadavky. S ohledem na naši snahu maximálně optimalizovat cenu přepravného je pravděpodobné, že jiné varianty zaslání budou dražší, než níže uvedené standardní doručení kurýrem DPD, nicméně pokusíme se Vám vyhovět.

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky telefonicky nebo e-mailem, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal, který se stává předmětem důkazního řízení.

Ceny dopravy

Česká republika:
Pro zásilky po ČR je cena 99,- Kč za každý balík do 30 kg doručovaný na adresu, nebo 59,- Kč za každý balík do 20 kg doručovaný na výdejní místo.
Příplatek při zvolení platby dobírkou činí 20,- Kč.
Při hodnotě objednávky od 2500,- Kč je doprava po ČR zdarma.

Slovensko:
Pro zásilky na Slovensko je cena 8,- € za každý balík do 30 kg.
Příplatek při zvolení platby dobírkou činí 1,- €.
Při hodnotě objednávky od 200,- € je doprava na Slovensko zdarma.

Delivery to other EU countries:
For shipments to other destinations within European Union we use the DPD delivery company. Their services have proven to be very reliable, with parcels being trackable on-line and usual delivery times being 2-4 days. We only despatch parcels to foreign destinations once full payment has been received at our account (100% prepayment).

Shipping charges according to delivery country:

Zone A - 15€ per each 30 kg parcel
- Germany
- Poland

Zone B - 19€ per each 30 kg parcel
- Belgium
- Netherlands
- Luxembourg
- Hungary
- Austria

Zone C - 29€ per each 30 kg parcel
- Bulgaria
- Denmark
- Estonia
- France
- Ireland
- Italy
- Latvia
- Lithuania
- Portugal
- Slovenia
- Spain
- Sweden

Zone D - 49€ per each 30 kg parcel
- Finland
- Croatia
- Norway
- Romania